W dniu  9 marca 2017 r. odbyła się kolejna edycja targów edukacyjnych na hali im. A. Gołasia w Ostrołęce. W tegorocznych targach brali udział przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki oraz okolicznych miejscowości i z Łomży. Każda ze szkół poprzez swoją prezentację zachęcała gimnazjalistów do kontynuacji dalszej nauki w swojej szkole.

Nasz ‘Klasyk” miał również swoje stoisko, które przyciągało innowacyjnością. Nasi uczniowie opowiadali odwiedzającym stoisko „Klasyka” o możliwościach edukacyjno-wychowawczych w naszej wspólnocie szkolnej.  Karolina, Ola i Krzysztof zapoznawali zainteresowanych z możliwością nauczania takich przedmiotów jak matematyka, geografia, historia za pomocą monitora interaktywnego, z zaznaczeniem że to tylko niektóre z propozycji które umożliwia nowoczesna technologia. Nasi tegoroczni maturzyści dzielili się ze swoimi rozmówcami możliwościami, jakie daje nauka w „ Klasyku” w dziedzinie dydaktycznej i antropologicznej tzn. pięknego kształtowania człowieka. 

Czekamy na Ciebie! Nie zwlekaj