Dzień 29 stycznia 2022 r. był dniem wyjątkowym dla społeczności naszej szkoły. Tego dnia w sali bankietowej "Niebieskie migdały" odbył się bal studniówkowy klasy III B. Był on połączony z balem półmetkowym klasy III A.

Uroczystość rozpoczęła się przemową uczniów. Odświętnie ubrani młodzieńcy, elegancko wyglądające dziewczęta dziękowali za wspólnie spędzony czas.

Studniówka to taki wieczór, który skłania do refleksji. Uczniowie na ręce pana Dyrektora i nauczycieli złożyli podziękowania za wszystko. Za ciepły uśmiech - tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy. Ukłony zostały złożone również Wychowawcom - pani Katarzynie Suskiej i pani Dominice Sakowskiej, które to nie traciły sił , by przemawiać do rozsądku, który w młodzieńczym życiu gdzieś ginie.

Podziękowania zostały złożone również pracownikom szkoły i kochanym rodzicom.

Część taneczną balu rozpoczęło tradycyjnie hasło: Poloneza czas zacząć. Tegoroczni maturzyści zachwycili swoimi tanecznymi umiejętnościami. Poloneza zatańczyli przepięknie.

Na sto dni przed egzaminem dojrzałości liczyła się dobra zabawa i szampański nastrój. Nikt nie myślał o czekającej maturze. Pozostały wspaniałe wspomnienia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.💃🕺

Zdjęcia  Video