Dnia 24.06.2022 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

O godzinie 16:00 specjalnie dla naszych uczniow i nauczycieli  odbyła się w kościele N.N.M.P. Msza Święta z okazji kończącego się roku . Podczas Eucharystii dziękowaliśmy Bogu za ten niezwykły czas .

 

Po skończonej Mszy udaliśmy się się do szkoły , gdzie Dyrektor wygłosił krótki apel , w którym dziękował wszystkim nauczycielom i uczniom za trud i wysiłek, jaki wkładaliśmy przez ten rok. Pod koniec przemowy życzył nam, abyśmy dobrze wykorzystali czas wolny od szkoły.

Wychowawcy poszczególnych klas wręczyli swoim wychowankom świadectwa i nagrody . Po oficjalnej części odbył się słodki poczęstunek wraz z grillem w altance . Nie zabrakło wspólnych  rozmów i dobrych humorów.

Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil. Całej społeczności szkolnej życzymy udanych i bezpiecznych wakacji 🌞

Zdjęcia