Dzień 14 października jest Dniem Edukacji Narodowej. W naszej szkole, naszej małej szkolnej rodzinie również go uczciliśmy.

Chcieliśmy podziękować Panu Dyrektorowi i Nauczycielom za trud włożony w nasze wychowywanie, kształcenie i przygotowanie do życia. Słowa wdzięczności skierowaliśmy również w stronę Pani Sekretarki, dziękując Jej za pomoc we wszystkich problemach i za ekspresowe wskazówki w każdej sprawie.
Tę wyjątkową uroczystość zakończyliśmy smakowitym tortem przygotowanym dla całej społeczności szkolnej.

Bez naszej kadry nauczycielskiej nie stalibyśmy się ludźmi, jakimi obecnie jesteśmy. To właśnie Wy drodzy Opiekunowie zaszczepiliście w nas odpowiednie wartości oraz nadaliście znaczenie naszemu istnieniu. Dziękujemy za troskę i wysiłek, których podejmujecie się każdego dnia, abyśmy z dumą reprezentowali to, kim jesteśmy. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

 

Zdjęcia