Wybitny teolog i filozof ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz spotkał się z mieszkańcami Ostrołęki oraz młodzieżą uczącą się w szkołach funkcjonujących na terenie miasta. Ks. Guz wygłosił kilka wykładów oraz odpowiadał na pytania nurtujące słuchaczy.


Spotkania z ks. Guzem odbyły się w kościele farnym oraz sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury. Teolog znany z krytyki Lutra oraz protestantyzmu wygłosił trzy wykłady dotyczące wiary, Boga, życia po śmierci oraz odpowiadał na pytania nurtujące młodzież.

Organizatorem spotkania było jest Stowarzyszenie Rodzina Polska, prezydent Miasta Ostrołęki oraz Rada Miasta Ostrołęki. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji ze spotkania z ks. Guzem oraz materiału wideo.

 

http://www.eostroleka.pl/ks-prof-dr-hab-tadeusz-guz-w-ostrolece-wideo-zdjecia,art62990.html