Dnia 18 marca 2019 r. Miasto Ostrołęka zaprosiło  uczniów szkół gimnazjalnych i ósmoklasistów do Hali im. A. Gołasia na tegoroczne targi edukacyjne.

 

Swoją ofertę edukacyjną przygotowali przedstawiciele ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych, w tym również nasze Liceum Klasyczne, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem  gimnazjalistów i ósmoklasistów.

Swoim wystrojem nasze stoisko nawiązywało do tradycji greckiej. Piękne drzewo widoczne na zdjęciach przedstawia charakter naszej szkoły. Ponadto owoce czyli winogrona i jabłka z  sentencjami łacińskimi nawiązywały do tradycji szkoły klasycznej. Bardzo wiele pracy mieli nasi nauczyciele,  Pani Katarzyna Butler – nauczycielka chemii, Aneta Bednarczyk – nauczycielka języka polskiego, Izabela Geżyńska – nauczycielka języka łacińskiego i greckiego oraz uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej, którzy opowiadali odwiedzającym nasze stoisko o możliwościach i charakterze naszego liceum.

 

Niektórzy z naszych uczniów przygotowali piękny program artystyczny, który przedstawili ogółowi uczestników targów edukacyjnych. Nasza propozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko. Bardzo wielu uczniów nie wiedziało jeszcze na jaki kierunek studiów chciało by się wybrać. Dlatego nasza propozycja daje możliwości ogólnego rozwoju ucznia, który pod koniec pierwszej klasy sam może wybierać przedmioty rozszerzone. 

 

Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019
Targi edukacyjn...
Targi edukacyjne 2019 Targi edukacyjne 2019