Dnia 23 września uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się do Wykrotu.


Celem owej wyprawy było umocnienie relacji międzyludzkich naszej szkolnej wspólnoty, poznanie się bliżej oraz zauważenie tego, jacy ludzie nas otaczają. Chcieliśmy zjednoczyć naszą małą społeczność. Od samego przekroczenia progu autokaru mogliśmy zauważyć, że nieciężko jest znaleźć wspólny język. Słuchając różnorodnej muzyki i dobrze się bawiąc, zajechaliśmy na miejsce, gdzie czekało na nas gotowe ciasto do zrobienia pizzy. Uformowaliśmy kształty, obficie brudząc się przy tym mąką, nałożyliśmy składniki i czekaliśmy na upieczenie się naszych dzieł.


Chwilę po sprzątnięciu udaliśmy się w okolicę naszego miejsca spotkania, gdzie spędziliśmy czas w mniejszych gronach. Nie trwało to długo, gdyż czekał na nas ciepły posiłek.
Zaraz po tym nasze wychowawczynie zorganizowały nam gry grupowe – klasowe rywalizacje. Każdy uczestnik dawał z siebie wszystko i przykładał się do wygranej. Działo się to zarówno przy konkurencjach związanych z tworzeniem słów, jak i przy sprawdzaniu naszej koordynacji w postaci układania wieży za pomocą sznurków. Rewelacyjnie się przy tym bawiliśmy i wykazywaliśmy prawdziwe zaangażowanie.


Wyjazd okazał się naprawdę udany. Odpoczęliśmy od minionych trzech tygodni szkoły i dostrzegliśmy piękno w każdym otaczającym nas człowieku, a to wszystko dzięki naszemu Panu Dyrektorowi i naszym wychowawczyniom.
Dziękujemy.

 

Zdjęcia