Wywiad z Rodzicem: z Panią Wiolettą Wnuk

Skąd Pani zaczerpnęła informacje o naszej szkole?

Przede wszystkim absolwenci wypowiadają się o tej szkole bardzo pozytywnie. Informacje można zaczerpnąć od nich, a także za pośrednictwem lokalnych mass mediów. Stąd też, moja córka uczy się w tej szkole.

Co Pani najbardziej podoba się w naszej szkole?

Podoba mi się tutaj najbardziej - indywidualne podejście do ucznia.

Czy widzi Pani różnicę pomiędzy poprzednią szkołą Pani córki a Liceum Klasycznym?

Tak, to ogromna różnica w porównaniu do poprzedniej szkoły. Oczywiście - pozytywna.

Czy pomagała Pani swojej córce w wyborze naszego Liceum?

Ostatecznie, córka sama podjęła decyzję, że chce się tutaj uczyć. Ja ją tylko w tym wspierałam.

Co powiedziałaby Pani rodzicom, którzy wahają się nad posłaniem swojego dziecka do naszej szkoły?

Do tej szkoły, rodzice powinni zawsze posyłać swoje dzieci. Jest tu - przede wszystkim - rodzinna atmosfera oraz wartości, jakie powinny być.

Wywiad z Rodzicem: z Panią Joanną Lipiec-Suchecką

Skąd Pani zaczerpnęła informacje o naszej szkole?

Przede wszystkim ze spotkań Pana Dyrektora, który przychodził do szkoły podstawowej i opowiadał o szkole.

Co Pani najbardziej podoba się w naszej szkole?

To, że szkoła jest mała; kultura, wartości, które są przekazywane młodzieży, w tym wiara.

Moje dziecko uczęszczało tu, także i do gimnazjum. Co pokazuje, że warto zaufać tej szkole.

Czy pomagała Pani swojej córce w wyborze naszego Liceum?

To była decyzja mojej córki.

Nie powinni się wahać, nie ma takiej potrzeby, ponieważ tej szkole można zaufać w spełnieniu swoich zasad. Pomoże ona w rozwoju dziecka i pomoże w zdobyciu wykształcenia.

Gabriela Wójcik, Magdalena Suchecka