Dzieciństwo to nasz bagaż, my go niesiemy...


Dnia 1 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Mimo tego, że mamy już naście lat cały czas jesteśmy dziećmi, dziećmi naszych rodziców i dziećmi Boga. Środowe popołudnie było niezwykle beztroskim czasem. Całą społecznością szkolną spotkaliśmy się, po to, by celebrować ten szczególny dzień. Przenieśliśmy się w świat bajkowych postaci i wspólnie obejrzeliśmy Shreka - film, który został nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy na 74. ceremonii wręczenia Oscarów.

 

Tego dnia nie zabrakło również uczty dla podniebienia. Była smaczna pizza oraz przekąski. Miała miejsce także degustacja pysznych ciast pieczonych przez naszych uczniów. Dzień obfitował również w rozmowy i wspomnienia prowadzone przy okazji rozgrywek planszowych.

 

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Nie bójcie się marzyć, bo od marzeń wszystko się zaczyna!

Zdjęcia