28 kwietnia był dniem wyjątkowym dla tegorocznych maturzystów oraz całej społeczności szkoły. Tego dnia odbyło się ich uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Owa uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Następnie przyszedł czas na oficjalne pożegnanie uczniów klasy IVa. „Ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział, że życie składa się z powitań i pożegnań” tymi słowami rozpoczęli swoją przemowę. Zaznaczyli, że w murach tej szkoły przeżywali radość sukcesów, gorycz porażek, pierwsze miłości, przyjaźnie i konflikty. Właśnie tu uczyli się rozumieć otaczający ich, czasem tak odległy, świat.
Przedstawiciele klasy na ręce Pana Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego złożyli serdeczne, płynące z serca podziękowania za czteroletnią współpracę, a młodszym koleżankom i kolegom za miło spędzone chwile, które spędzili przez ten czas nauki.
Młodsi przedstawiciele klas, również ze łzami w oczach pożegnali odchodzących już maturzystów. Mając nadzieje, że zawsze jakąś część tej szkoły będą trzymać w swoich myślach oraz sercach.

Gabrysia Bachmura

Zdjęcia