Po wielu tygodniach intensywnej pracy nadszedł dzień, w którym uczniowie otrzymali świadectwa szkolne otrzymując promocję do następnej klasy. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Krzysztof Łapiński. Celebrans skierował do nas słowo, które było dla nas bardzo pokrzepiające. Jednocześnie zwrócił uwagę na zachowanie bezpieczeństwa pod każdym względem w czasie wakacji. Bliskość z Panem Bogiem w tym czasie jest tego gwarancją.


Po Mszy Świętej udaliśmy się do szkoły, w celu otrzymania przez uczniów zasłużonych owoców tegorocznej pracy dydaktycznej i wychowawczej. Dyrektor KLASYKA Henryk Gut przekazał najlepsze życzenia uczniom i nauczycielom z okazji osiągniętych owoców, wynikających z pracy dydaktycznej i wychowawczej w minionym roku szkolnym A.D. 2022/2023.

Miłym akcentem był moment, w którym dyrektor wręczył najlepszej uczennicy KLASYKA, Zuzannie Nowak - nominację do stypendium Prezesa Rady Ministrów, która uzyskała średnią ocen 5,33.

Gratulujemy!


Łącznie w tym roku szkolnym nasi uczniowie otrzymali ponad pięćdziesiąt nagród książkowych. Po wręczeniu świadectw i nagród wszyscy uczestnicy wzięli udział w pikniku, zorganizowanym na łonie natury przy łagodnym powiewie wiatru, przy szeleszczących liściach brzóz i smacznych kiełbaskach, przygotowanych przez przyjaciela naszej szkoły Patryka Sakowskiego. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy życzyli sobie pięknego wypoczynku podczas nadchodzących wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Chętnych do klasy pierwszej KLASYKA informujemy, że zapisy trwają!!!

Zdjęcia