W dniu pierwszego czerwca 2023 uczniowie naszego liceum wraz z wychowawcami zorganizowali w ogrodzie wspólne ognisko, aby pobyć razem podczas zabawy na łonie natury. Nasi uczniowie mogli posilić się kiełbaskami oraz spędzić miło czas z rówieśnikami. Młodzież integrowała się pod okiem nauczycieli, którzy zorganizowali ciekawe gry i zabawy.

 

Uczniowie mogli sprawdzić się w konkurencji z przenoszeniem wody, we wspólnym śpiewie oraz grze w głuchy telefon. Dla każdego uczestnika oprócz dobrej zabawy przewidziane były słodkie nagrody. Altana w której odbyła się uroczystość wypełniona była dobrą atmosferą a wokół unosiły się uśmiechy i radość. Dzięki wspólnej modlitwie i pięknej słonecznej pogodzie te chwile na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.


Na zdjęciach można zobaczyć te piękne chwile.

Zdjęcia

Notowała Julia Bielicka